Blendtec vs Kuvings - jaki blender wybrać? 0
Blendtec vs Kuvings - jaki blender wybrać?

Jaki blender wybrać? Kuvings czy Blendtec? 

W dzisiejszym artykule postaramy się odpowiedzieć na jedno z najczęściej zadawanych przez Was pytań, czyli który blender jest lepszy? Do porównania posłużymy się bestsellerowym blenderem Total Blender marki Blendtec oraz nowością od marki Kuvings - blenderem próżniowym Kuvings SV-400. 

Na tak zadane pytanie niestety nie ma odpowiedzi. W zestawieniu tych dwóch producentów nie ma lepszego, oboje zajmują miejsce na światowym podium blenderów kielichowych. Odpowiednim pytaniem będzie "Który blender będzie dla mnie lepszy?" ponieważ każdy z producentów wychodzi poza szereg dzięki zastosowaniu innych technologii zapewniającym najwyższą jakość blendowania. Spieszymy więc z opisaniem dwóch marek i przedstawieniem zalet które powinniśmy dopasować do wymagań które stawiamy dla "blendera dopasowanego do naszych potrzeb".

 

Blendtec – jakość i siła – MADE IN USA

Amerykanie kojarzą nam się z uwielbieniem prostych i łatwych w użyciu rozwiązań. Wyobraźmy sobie ulice Nowego Jorku którą nie raz widzieliśmy na wielu kinowych produkcjach. Ogromne, proste w budowie budynki nadające poczucie silnego betonowego miasta. Ulice zastawione ogromnymi samochodami z potężnymi silnikami nie spotykanymi na drogach europejskich – czym silnik większy i mocniejszy tym lepiej. Auto musi być wygodne w użyciu, stąd każde wyposażone jest w automatyczną 7-biegową skrzynie biegów bez ciągłego manualnego dopasowywania biegu do obrotów silnika. Ogromny ruch pieszych, życie w biegu, które nie zostawia zbyt wiele czasu na przygotowywanie posiłków sprawiło, że to właśnie Stany Zjednoczone stały się kolebką fast-foodów. Posiłek ma być szybki, prosty i treściwy.

Idealnie do ram Ameryki przypasowuje się Total Blender – silny jak ogromne amerykańskie auta, prosty w użyciu – włączasz, jeden przycisk i gotowe. Solidny jak amerykańskie betonowe giganty – kielich wykonany z TRITANU materiału wysoce odpornego na uszkodzenia, wyposażony w grube śmigło zamiast ostrza – tak aby w mgnieniu oka poradzić sobię z każdego rodzaju twardym składnikiem zapewniając pracę na długie lata - śmigło nigdy się nie stępi. W urządzeniu zastosowano metalową przekładnie napędu tak aby zapewnić bezawaryjna pracę. Intuicyjny panel sterowania wyposażony w „7-biegowa automatyczną skrzynię” czyli 7 programów blendowania zapewniając szybki dobór odpowiedniego programu. Jeden przycisk i GOTOWE.

Blender Blendtec jest to idealne rozwiązanie dla osób ceniących prostotę użycia i wysoką siłę urządzenia z bezawaryjną pracą na długie lata.

 

Blendery Blendtec to:

- Łatwość i prostota w użyciu

- Ogromna moc urządzenia niespotykana do tej pory w urządzeniach użytku domowego

- Opatentowany Kwadratowy kielich wykonany z TRITANU (BPA FREE)

- Grube śmigło zamiast ostrza

- Innowacyjny proces blendowania, zassający składniki na śmigło robocze

- 8 lat gwarancji

 

Blendtec Total Blender - KLIKNIJ I ZAPOZNAJ SIĘ Z AMERYKAŃSKĄ INNOWACJĄ! 

 

Kuvings – blendowanie próżniowe czyli zdrowiej się nie da - MADE IN KOREA

Koreańskie blendery Kuvings to najwyższa technologia. Jak doskonale wiemy wszystkie nowinki techniczne wychodzą właśnie z krajów azjatyckich. Dla przykładu to właśnie Chiny  są kolebką nowości technologicznych prześcigając się w coraz to nowszych funkcjach telefonów komórkowych. Korea zaś to państwo niezwykle dynamiczne w rozwoju gospodarczym dzięki to najwyższej myśli technicznej bardzo szybko dominują swoimi pomysłami czy to na rynku motoryzacyjnym gdzie koreańskie auta w wielu kwestiach przegoniły marki istniejące na rynku od dziesięcioleci czy zastosowaniu technologii o których do tej pory nikt nawet nie myślał jak np. pociągi zasilane wodorem. Zdobywając coraz to nowe szczyty, marka Kuvings postanowiła ulepszyć proces blendowania w swoich urządzeniach tak aby koktajle były jeszcze bardziej wartościowe. Badając ilość fitoskładników w rozdrabnianych produktach podczas każdego etapu, inżynierowie marki zauważyli znaczący spadek wartości odżywczych podczas gdy surowe części warzyw i owoców spotykają się z tlenem. Tak powstały blendery próżniowe Kuvings. To rozwiązanie blendowania,  gdzie w początkowej fazie powietrze z kielicha zostaje odessane tworząc środowisko próżni tak aby ograniczyć kontakt tlenu  i dopiero wtedy urządzenie zaczyna pracę właściwą. Zapewnia nam to wyższą o nawet 300% zawartość cennych dla zdrowia enzymów i fitoskładników które normalnie zostają utracone podczas rozdrabniania składników. Rozprężone włókna łatwiej poddają się rozcinaniu i lepiej ze sobą łączą dzięki czemu konsystencja otrzymanego koktajlu jest dużo gładsza a koktajl ma bardziej bogaty smak. Blendery wyposażone są w nietuzinkowy design i automatyczne programy.

 

Blendery Kuvings to:

- Blendowanie w próżni - zachowanie wartości odżywczych

- Nawet 300% więcej wartości odżywczych

- Ciekawy design

- Komora wygłuszająca

- Automatyczne programy

- Koreańska myśl techniczna

 

Podsumowując, jeżeli:

Blender jest mi głównie potrzebny do koktajli owocowo-warzywnych. Szukam czegoś co zapewni mi najwyższą wartość odżywczą z ciekawym designem. Cenię sobie większa kulturę pracy urządzenia z możliwie najlepszym ograniczeniem hałasu. Marki której można zaufać wprost ze światowego podium. – wybierz Kuvings.

 

Dla urządzenia stawiam większe wymagania, w moim menu znajdują się masła orzechowe, kruszonki czy zupy. Blender ma być silny, mocny i prosty w obsłudze. Cenie sobie ogromną moc i nie przeszkadza mi jego głośna praca. Chce mieć wsparcie gwarancyjne dłuższe niż 24 miesiące – wybierz Blendtec

 

 Kuvings SV-400 - w najlepszej cenie! - KLIKNIJ I WYBIERZ SWÓJ KOLOR!


 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl