Made in Korea - Poznaj markę Kuvings 0

 

O MARCE

 

Kuvings to wiodąca marka urządzeń kuchennych uwielbiana przez osoby dbające o zdrowie w ponad 80 krajach. Marka powstała w 1978 roku jako NUC Electronics i od ponad 40 lat nieustannie rozwija swoje technologie aby zapewnić najlepszy sprzęt w dziedzinie zdrowia i lepszej jakości życia. Od tego czasu może pochwalić się ponad 1400 zgłoszonymi patentami technologicznymi a owocem tej pracy są cenione na całym świecie wyciskarki wolnoobrotowe i blendery próżniowe.

 

Kuvings to połączenie niemieckiego słowa oznaczającego „kuchnię” i słowa „żyjący”. Obejmuje to, co reprezentuje Kuvings, ponieważ jako globalna marka dążymy do poprawy życia w kuchni dzięki lepszym, bardziej funkcjonalnym i innowacyjnym produktom.

Po ponad 20 latach ciągłej pracy nad doskonaleniem swoich produktów w 1998r. marka otrzymuje certyfikat ISO 9002 a 3 lata póżniej w 2001 roku certyfikat ISO 9001. Międzynarodowa norma ISO 9001 jest szeroko znanym i wysoko cenionym na świecie systemem zarządzania jakością. Certyfikat ISO 9001 jest obiektywnym dowodem, że wszystkie procesy w Twojej organizacji zorientowane są na osiągnięcie wysokiej jakości. 

W 2012 roku marka dzięki firmie Domowe Sanatorium Zimnoch Sp.J. - która dziś może poszczycić się mianem oficjalnego i wyłącznego dystrybutora na nasz kraj - trafia na rynek Polski. Jak się okazuje po niedługim czasie podbija serca Polaków i potwierdza swoją najwyższą jakość licznymi nagrodami konsumentów, dokładając co raz to kolejne sukcesy do wyróżnień firmy na całym świecie.

 

NUC Electronics w swojej ofercie posiada urządzenia prozdrowotne do których należą m.in. wyciskarki pionowe, wyciskarki poziome, blendery próżniowe czy jogurtownice.

Na naszym rynku dostępne jest 7 modeli wyciskarek pionowych:

C9500

B6000+

D9900

Evo820+

Motiv1

CS600 Chef

Revo830 - NOWOŚĆ 2022!

 

Oraz 3 modele blenderów próżniowych:

KV-200

SV-400

SV-500

 

Zdecydowana dominacja firmy na rynku najlepszych wyciskarek wolnoobrotowych w Polsce świadczy o zaufaniu jakim obdarzyli ich klienci a 10 letnia gwarancja dystrybutora potwierdza ich najwyższą jakość. 

Zblendujemy.pl jako najlepszy sklep z blenderami w Polsce dołącza do najlepszych w branży i zapewnia Wam pełny asortyment produktów marki Kuvings. 

Dołącz i Ty!

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl